mandala

"Každého dne se zkoumám trojím směrem: Zda jsem byl vždy, jednaje za druhé, věrný jejich zájmům, zda jsem plnil vždy své slovo ve styku se svými přáteli, zda jsem si neopomenul opakovat učení, které mi bylo předáno?"

Konfucius

Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

IMG_3247.jpg

O nás

Regenerační centrum Harmonie se nachází v historickém středu města Cheb. Centrum bylo založeno v roce 2001 Dr. Pavlem Ordáněm, žákem Chrise Phung Nguyena, Mistra Shaolin Liu.

Hlavním oborem činnosti centra je terapie v duchu tradiční čínské a tibetské medicíny na duchovním a etickém základě medicíny karmické, díky níž v podstatě neexistují nevyléčitelné nemoci. Další tři pracoviště centra se specializují různé druhy masáží (tuina, reflexní terapie plosky nohy, lymfatické atd.), laserovou a biorezonanční terapii a na výuku.

Každé druhé pondělí v měsíci udílí Avatar, Dr. Pavel Ordáň, v regeneračním centru Harmonie již po dobu sedmi let daršany, při nichž dochází k sejmutí karmické zátěže a k otevření podvědomí pro přijímání informací z Universa.

V regeneračním centru Harmonie vyhledávají pomoc lidé z téměř celého světa. Přicházejí sem na základě doporučení spokojených klientů.